Sayfa yükleniyor…
| # | OYUNCU | MAÇ | GOL | ASİST | DAKİKA | DK/GOL | PUAN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shon WeissmanForward | 3 | 2 | 0 | 264 | 132 | 7,20 |
| 2 | Mario LeitgebDefensive Midfield | 2 | 2 | 0 | 180 | 90 | 7,55 |
| 3 | Marcel RitzmaierCentral Midfield | 2 | 1 | 0 | 176 | 176 | 7,30 |
| 4 | Edin DzekoCentre Forward | 1 | 1 | 0 | 90 | 90 | 7,40 |
| 5 | Irfan Can KahveciAttacking Midfield | 1 | 1 | 0 | 90 | 90 | 8,60 |
| 6 | Diego Perotti | 1 | 1(1) | 1 | 67 | 67 | 7,50 |
| 7 | Lukas Schmitz | 3 | 0 | 0 | 270 | – | 6,97 |
| 8 | Michael Liendl | 3 | 0 | 3 | 270 | – | 7,63 |
| 9 | Michael NovakRight-Back | 3 | 0 | 0 | 270 | – | 7,30 |
| 10 | Michael SollbauerCentre Back | 3 | 0 | 0 | 270 | – | 6,87 |
| 11 | Romano SchmidAttacking Midfield | 3 | 0 | 0 | 270 | – | 6,40 |
| 12 | Anderson Niangbo | 3 | 0 | 0 | 256 | – | 6,53 |
| 13 | Alessandro Florenzi | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,90 |
| 14 | Amadou DiawaraDefensive Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,70 |
| 15 | Carlos dos Santos Rodrigues, PonckDefender | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,80 |
| 16 | Christoph Kramer | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 5,70 |
| 17 | Denis ZakariaDefensive Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,20 |
| 18 | Edin ViscaRight Winger | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,80 |
| 19 | Enzo CrivelliCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,20 |
| 20 | Federico Fazio | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,40 |
| 21 | Fehmi Mert GunokGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,10 |
| 22 | Gael Clichy | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,80 |
| 23 | Gianluca ManciniCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 24 | Henrik MkhitaryanCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,40 |
| 25 | Jordan VeretoutCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,40 |
| 26 | Laszlo BenesCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 27 | Leonardo SpinazzolaLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,80 |
| 28 | Martin Skrtel | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,30 |
| 29 | Matthias GinterCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 5,90 |
| 30 | Mehmet Topal | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,10 |
| 31 | Nico ElvediCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 32 | Ramy BensebainiCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,20 |
| 33 | Stefan LainerRight-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 34 | Sven SpranglerCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,80 |
| 35 | Uilson Junior CaicaraDefender | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,70 |
| 36 | Yann SommerGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 5,90 |
| 37 | Christopher WernitznigCentral Midfield | 2 | 0 | 0 | 80 | – | 6,00 |
| 38 | Alassane PleaCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 72 | – | 5,40 |
| 39 | Marcus ThuramCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 71 | – | 6,50 |
| 40 | Cengiz UnderRight Winger | 1 | 0 | 0 | 66 | – | 7,00 |
| 41 | Fredrik GulbrandsenCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 64 | – | 6,20 |
| 42 | Antonio Mirante | 1 | 0 | 0 | 62 | – | 6,50 |
| 43 | Breel EmboloCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 45 | – | 6,10 |
| 44 | Florian NeuhausCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 45 | – | 6,00 |
| 45 | Mahmut TekdemirMidfielder | 1 | 0 | 0 | 45 | – | 6,80 |
| 46 | Okechukwu Godson Azubuike | 1 | 0 | 1 | 45 | – | 6,70 |
| 47 | Pau Lopez SabataGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 28 | – | 5,90 |
| 48 | Robson de Souza, Robinho | 1 | 0 | 0 | 26 | – | 6,00 |
| 49 | Lorenzo PellegriniAttacking Midfield | 1 | 0 | 0 | 24 | – | 6,80 |
| 50 | Nicolo ZanioloSecond Striker | 1 | 0 | 0 | 23 | – | 6,70 |
| 51 | Alexander SchmidtCentre Forward | 2 | 0 | 0 | 20 | – | 6,25 |
| 52 | Raffael Caetano De Araujo | 1 | 0 | 0 | 19 | – | 6,70 |
| 53 | Patrick Herrmann | 1 | 0 | 0 | 18 | – | 6,30 |
| 54 | Lukas SchoflCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 14 | – | 5,90 |
| 55 | Marc Andre SchmerbockForward | 2 | 0 | 0 | 2 | – | 6,10 |
| 56 | Joshua SteigerCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 1 | – | 6,00 |
| 57 | Ugur Ucar | 1 | 0 | 0 | 1 | – | 6,00 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 0,5 |
| Yediği gol | 2,0 |
| İlk yarı attığı | 0,3 |
| 2.5 üst | %50 |
| KG var | %50 |
| Gol yemedi | %10 |
| Galibiyet | %0 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 0,9 |
| Yediği gol | 1,0 |
| İlk yarı attığı | 0,4 |
| 2.5 üst | %30 |
| KG var | %30 |
| Gol yemedi | %50 |
| Galibiyet | %30 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 0,9 |
| Yediği gol | 1,9 |
| İlk yarı attığı | 0,5 |
| 2.5 üst | %70 |
| KG var | %50 |
| Gol yemedi | %20 |
| Galibiyet | %20 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 0,4 |
| Yediği gol | 2,2 |
| İlk yarı attığı | 0,2 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %0 |
| Galibiyet | %0 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 0,6 |
| Yediği gol | 2,0 |
| İlk yarı attığı | 0,4 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %60 |
| Gol yemedi | %0 |
| Galibiyet | %0 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 0,4 |
| Yediği gol | 2,0 |
| İlk yarı attığı | 0,2 |
| 2.5 üst | %60 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %20 |
| Galibiyet | %0 |
| # | TAKIM | O | G | B | M | A:Y | AV | P | FORM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Wien | 11 | 10 | 0 | 1 | 33:9 | +24 | 30 | |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | 8 | 3 | 0 | 29:6 | +23 | 27 | |
| 3 | LASK Linz | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:13 | +13 | 22 | |
| 4 | Sturm Graz | 11 | 5 | 4 | 2 | 19:13 | +6 | 19 | |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | 5 | 2 | 4 | 20:19 | +1 | 17 | |
| 6 | SV Ried | 11 | 4 | 4 | 3 | 19:18 | +1 | 16 | |
| 7 | WSG Swarovski Tirol | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
| 8 | Rheindorf Altach | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:17 | -6 | 10 | |
| 9 | Grazer AK | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:27 | -19 | 10 | |
| 10 | Austria Lustenau | 11 | 2 | 2 | 7 | 13:29 | -16 | 8 | |
| 11 | Austria Wien | 11 | 2 | 1 | 8 | 10:22 | -12 | 7 | |
| 12 | Wolfsberger AC | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:20 | -12 | 6 |