Sayfa yükleniyor…
| # | OYUNCU | MAÇ | GOL | ASİST | DAKİKA | DK/GOL | PUAN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BaltazarCentral Midfield | 1 | 1 | 0 | 90 | 90 | 8,40 |
| 2 | Ylyas ChouarefLeft Winger | 1 | 0 | 0 | 84 | – | 8,40 |
| 3 | Winsley BoteliCentre Forward | 1 | 1 | 0 | 83 | 83 | 7,90 |
| 4 | Daniel Alexis Leite FigueiraGoalkeeper | 2 | 0 | 0 | 180 | – | 7,40 |
| 5 | Marquinhos CiprianoLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,40 |
| 6 | Rilind NivokaziCentre Forward | 1 | 0 | 2 | 76 | – | 7,20 |
| 7 | Helder FerreiraRight Winger | 2 | 1(1) | 0 | 180 | 180 | 7,00 |
| 8 | Brian OddeiRight Winger | 2 | 0 | 0 | 100 | – | 7,00 |
| 9 | Ali KabacalmanDefensive Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,00 |
| 10 | Jan KronigCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,00 |
| 11 | Noe SowCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,90 |
| 12 | Numa LavanchyRight-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,90 |
| 13 | Josias LukembilaLeft Winger | 1 | 0 | 0 | 7 | – | 6,80 |
| 14 | Eric BoakyeRight-Back | 2 | 0 | 0 | 180 | – | 6,70 |
| 15 | Nathanael SaintiniCentre Back | 2 | 0 | 0 | 180 | – | 6,70 |
| 16 | Gustavo SangareDefensive Midfield | 2 | 0 | 0 | 173 | – | 6,70 |
| 17 | Michael PavlovicLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 10 | – | 6,70 |
| 18 | Anthony RacioppiGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 19 | Aram KhamoyanDefensive Midfield | 2 | 0 | 0 | 80 | – | 6,60 |
| 20 | Mamadou DoumbiaForward | 1 | 0 | 0 | 10 | – | 6,60 |
| 21 | Marko LazeticCentre Forward | 2 | 0 | 0 | 52 | – | 6,50 |
| 22 | Donat RrudhaniRight Midfield | 1 | 0 | 0 | 20 | – | 6,50 |
| 23 | Benjamin KololliLeft Midfield | 1 | 0 | 0 | 14 | – | 6,50 |
| 24 | Theo BerdayesRight Winger | 1 | 0 | 0 | 6 | – | 6,40 |
| 25 | Marin JakolisLeft Winger | 2 | 0 | 0 | 144 | – | 6,20 |
| 26 | Valentin Ionut CostacheRight Midfield | 2 | 1 | 0 | 60 | 60 | 6,20 |
| 27 | Sergey MuradyanCentre Back | 1 | 0 | 0 | 80 | – | 6,10 |
| 28 | David SualeheLeft-Back | 2 | 0 | 0 | 173 | – | 6,00 |
| 29 | Takuto OshimaDefensive Midfield | 2 | 0 | 0 | 154 | – | 6,00 |
| 30 | Gor ManvelyanAttacking Midfield | 2 | 0 | 0 | 63 | – | 6,00 |
| 31 | Franck SurdezLeft Winger | 1 | 0 | 0 | 70 | – | 5,90 |
| 32 | Cristian GontaLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 33 | Ivan DokicGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 34 | MarcelinhoMidfielder | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 35 | Nikolai ZolotovLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 36 | Rayvien RosarioLeft Winger | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 37 | Serafim CojocariLeft Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 38 | Stone MamboCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | – |
| 39 | Matteo AmorosoAttacking Midfield | 1 | 0 | 0 | 82 | – | – |
| 40 | Stefan BitcaLeft Winger | 1 | 1 | 0 | 82 | 82 | – |
| 41 | Caio DantasMidfielder | 1 | 0 | 0 | 78 | – | – |
| 42 | Tudor ButucelMidfielder | 1 | 0 | 0 | 78 | – | – |
| 43 | Victor StinaAttacking Midfield | 1 | 0 | 0 | 70 | – | – |
| 44 | Mario Gonzalez GutierCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 64 | – | – |
| 45 | Thiago Dylan CeijasMidfielder | 1 | 0 | 0 | 20 | – | – |
| 46 | Eugeniu CociucCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 12 | – | – |
| 47 | Jonathas Abimael da Silva ConceiçãoMidfielder | 1 | 0 | 0 | 12 | – | – |
| 48 | Alexandru BetivuForward | 1 | 0 | 0 | 8 | – | – |
| 49 | Vlad RaileanuCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 8 | – | – |
| 50 | Hovhannes HambardzumyanRight-Back | 1 | 0 | 0 | 7 | – | – |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 2,4 |
| Yediği gol | 0,7 |
| İlk yarı attığı | 1,1 |
| 2.5 üst | %60 |
| KG var | %50 |
| Gol yemedi | %50 |
| Galibiyet | %80 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 2,6 |
| Yediği gol | 0,6 |
| İlk yarı attığı | 1,2 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %30 |
| Gol yemedi | %70 |
| Galibiyet | %80 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 3,0 |
| Yediği gol | 0,8 |
| İlk yarı attığı | 1,2 |
| 2.5 üst | %80 |
| KG var | %50 |
| Gol yemedi | %50 |
| Galibiyet | %80 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 2,4 |
| Yediği gol | 1,0 |
| İlk yarı attığı | 0,8 |
| 2.5 üst | %60 |
| KG var | %80 |
| Gol yemedi | %20 |
| Galibiyet | %60 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 2,2 |
| Yediği gol | 0,6 |
| İlk yarı attığı | 1,0 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %60 |
| Galibiyet | %80 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 2,6 |
| Yediği gol | 0,8 |
| İlk yarı attığı | 1,2 |
| 2.5 üst | %80 |
| KG var | %60 |
| Gol yemedi | %40 |
| Galibiyet | %80 |
| # | TAKIM | O | G | B | M | A:Y | AV | P | FORM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Noah | 12 | 10 | 1 | 1 | 31:10 | +21 | 31 | |
| 2 | FC Avan Academy | 12 | 9 | 2 | 1 | 24:10 | +14 | 29 | |
| 3 | FC Pyunik | 12 | 8 | 4 | 0 | 28:9 | +19 | 28 | |
| 4 | Alashkert | 12 | 7 | 4 | 1 | 27:8 | +19 | 25 | |
| 5 | Sadarakpat | 12 | 4 | 5 | 3 | 19:20 | -1 | 17 | |
| 6 | Urartu | 12 | 4 | 4 | 4 | 19:15 | +4 | 16 | |
| 7 | Shirak | 12 | 4 | 2 | 6 | 14:15 | -1 | 14 | |
| 8 | Ararat Yerevan | 12 | 3 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 11 | |
| 9 | FK Van Charentsavan | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:29 | -17 | 11 | |
| 10 | BKMA | 12 | 2 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 11 | FC Syunik | 12 | 2 | 2 | 8 | 11:26 | -15 | 8 | |
| 12 | Gandzasar Kapan | 12 | 1 | 0 | 11 | 9:30 | -21 | 3 |