Sayfa yükleniyor…
| # | OYUNCU | MAÇ | GOL | ASİST | DAKİKA | DK/GOL | PUAN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vicente ConelliCentre Forward | 1 | 1 | 0 | 80 | 80 | 6,70 |
| 2 | Guido VadalaSecond Striker | 1 | 1 | 0 | 34 | 34 | 8,40 |
| 3 | Luis RiverosRight Winger | 1 | 1 | 0 | 34 | 34 | 7,70 |
| 4 | Benjamin GaeteMidfielder | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,90 |
| 5 | Elvis HernandezCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,80 |
| 6 | Felipe Ignacio SaavedraLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 5,80 |
| 7 | Gonzalo FloresGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,70 |
| 8 | Hugo ArayaGoalkeeper | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,60 |
| 9 | Joshua ArancibiaCentre Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,90 |
| 10 | Juan Ignacio DumaLeft Winger | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,30 |
| 11 | Lucas WastavinoMidfielder | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 6,20 |
| 12 | Lukas SozaRight-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,90 |
| 13 | Salvador CorderoDefensive Midfield | 1 | 0 | 1 | 90 | – | 8,10 |
| 14 | Sebastian CabreraLeft-Back | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 8,10 |
| 15 | Tomás AránguizCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 7,00 |
| 16 | Yastin NavarroMidfielder | 1 | 0 | 0 | 90 | – | 5,80 |
| 17 | Francisco MatamorosMidfielder | 1 | 0 | 0 | 80 | – | 5,70 |
| 18 | Gino AlfaroForward | 1 | 0 | 0 | 76 | – | 7,20 |
| 19 | Joaquin MendezDefender | 1 | 0 | 0 | 75 | – | 5,70 |
| 20 | Camilo OrellanaForward | 1 | 0 | 0 | 70 | – | 6,20 |
| 21 | Dixon PereiraRight Winger | 1 | 0 | 0 | 70 | – | 6,90 |
| 22 | Matias ZepedaCentral Midfield | 1 | 0 | 0 | 70 | – | 6,60 |
| 23 | Facundo PonsCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 56 | – | 6,50 |
| 24 | Lucas David PrattoCentre Forward | 1 | 0 | 0 | 56 | – | 7,10 |
| 25 | Matias TapiaMidfielder | 1 | 0 | 0 | 20 | – | 6,40 |
| 26 | Pablo RodriguezAttacking Midfield | 1 | 0 | 0 | 20 | – | 6,80 |
| 27 | Ythans BlancoMidfielder | 1 | 0 | 0 | 20 | – | 6,70 |
| 28 | Agustín QuezadaMidfielder | 1 | 0 | 0 | 15 | – | 6,20 |
| 29 | Diego CalderonDefender | 1 | 0 | 0 | 14 | – | 6,40 |
| 30 | Flavio JaldinMidfielder | 1 | 0 | 0 | 10 | – | 0,00 |
| 31 | Vicente CoronadoMidfielder | 1 | 0 | 0 | 10 | – | 0,00 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 1,6 |
| Yediği gol | 1,0 |
| İlk yarı attığı | 0,4 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %50 |
| Galibiyet | %50 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 2,5 |
| Yediği gol | 0,7 |
| İlk yarı attığı | 1,2 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %50 |
| Gol yemedi | %40 |
| Galibiyet | %80 |
| Oynanan maç | 10 |
| Attığı gol | 1,1 |
| Yediği gol | 1,6 |
| İlk yarı attığı | 0,3 |
| 2.5 üst | %50 |
| KG var | %60 |
| Gol yemedi | %40 |
| Galibiyet | %20 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 1,8 |
| Yediği gol | 0,6 |
| İlk yarı attığı | 0,6 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %60 |
| Galibiyet | %60 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 2,0 |
| Yediği gol | 0,6 |
| İlk yarı attığı | 0,6 |
| 2.5 üst | %20 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %40 |
| Galibiyet | %60 |
| Oynanan maç | 5 |
| Attığı gol | 1,0 |
| Yediği gol | 1,2 |
| İlk yarı attığı | 0,0 |
| 2.5 üst | %40 |
| KG var | %40 |
| Gol yemedi | %60 |
| Galibiyet | %40 |
| # | TAKIM | O | G | B | M | A:Y | AV | P | FORM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cobreloa | 29 | 15 | 9 | 5 | 52:30 | +22 | 54 | |
| 2 | San Luis Quillota | 29 | 15 | 9 | 5 | 44:30 | +14 | 54 | |
| 3 | Santiago Wanderers | 29 | 14 | 8 | 7 | 48:32 | +16 | 50 | |
| 4 | CSD Antofagasta | 29 | 13 | 9 | 7 | 51:26 | +25 | 48 | |
| 5 | CD Magallanes | 29 | 13 | 7 | 9 | 45:44 | +1 | 46 | |
| 6 | San Marcos de Arica | 29 | 11 | 10 | 8 | 35:28 | +7 | 43 | |
| 7 | Deportes Recoleta | 29 | 11 | 9 | 9 | 41:43 | -2 | 42 | |
| 8 | CD Copiapo S.A. | 29 | 11 | 8 | 10 | 43:42 | +1 | 41 | |
| 9 | Union Espanola | 29 | 11 | 6 | 12 | 34:37 | -3 | 39 | |
| 10 | Municipal Iquique | 29 | 9 | 11 | 9 | 42:33 | +9 | 38 | |
| 11 | Puerto Montt | 29 | 11 | 5 | 13 | 29:36 | -7 | 38 | |
| 12 | Deportes Temuco | 30 | 9 | 9 | 12 | 46:45 | +1 | 36 | |
| 13 | Curico Unido | 30 | 8 | 10 | 12 | 30:47 | -17 | 34 | |
| 14 | Deportes Santa Cruz | 29 | 4 | 12 | 13 | 29:43 | -14 | 24 | |
| 15 | Union San Felipe | 29 | 5 | 8 | 16 | 19:53 | -34 | 23 | |
| 16 | Rangers Talca | 29 | 5 | 6 | 18 | 28:47 | -19 | 21 |